Zajímavá a prospěšná akce

Vloženo 05. 10. 2018, autor Mgr. Jiří Šeffl, shlédnuto 41x

Ve středu 3. října jsme přivítali u nás ve škole po dvou letech tři mladé dámy z Plzeňské unie neslyšících. Bc. Lída Bašková, pracovnice v sociálních službách a lektorka vzdělávacích seminářů, představila své dvě spolupracovnice s handicapem sluchu a celou přednášku a workshop moderovala i ve znakové řeči.

Děti si měly možnost vyzkoušet dorozumívání s neslyšícími, odezírání… Akce se konala pro žáky 6. a 7. třídy a děti velice zaujala. Budeme se těšit na příští setkání.

Mgr. Jiří Šeffl, ředitel školy

Žádné události!