Rozsvícení vánočního stromu

Vloženo 03. 01. 2019, autor Mgr. Roman Škala, zhlédnuto 159x

Jako již tradičně rozsvítily vánoční strom na náměstí Svobody ve Spáleném Poříčí děti ze Základní školy Spálené Poříčí. Pro tuto příležitost jsem s dětmi připravil pásmo staročeských koled, které střídaly básně s vánoční a zimní tématikou.

Básně zarecitovali nejmenší zpěváci našeho pěveckého sboru a zpěv koled celého sboru doprovodila na klávesy žákyně 8. třídy Barbora Kozlová. Děti přišlo povzbudit mnoho občanů Spáleného Poříčí a jeho okolí. Rozsvícení stromu se zdařilo a byla to zahajující akce prosincového vánočního turné, které čekalo sbor a kapelu základní školy.