Vánoční koledy

Vloženo 03. 01. 2019, autor Mgr. Roman Škala, zhlédnuto 218x

Dne 13. prosince proběhlo společné celorepublikové zpívání koled s Českým rozhlasem a my jsme se této akce již opakovaně účastnili. Před Městským úřadem ve Spáleném Poříčí nejprve vystoupily děti z MŠ a pak my, sbor a kapela školy.

Zahráli jsme a zazpívali 10 vánočních písní a koled a všem kolem bylo jasné, že Vánoce se nezadržitelně blíží. Na společné zpívání přišlo 412 občanů. Při charakteristické vůni svařeného vína, grogu a horkého čaje jsme si společně v přátelské atmosféře příjemně zazpívali.