Vánoční koncert v kostele

Vloženo 03. 01. 2019, autor Mgr. Roman Škala, zhlédnuto 279x

Konečně přišel čtvrteční večer a my jsme v 17, 30 písní Křídla z mýdla mohli zahájit vánoční koncert. Kostel byl do posledního místa zaplněný a po celou dobu vystoupení publikum doslova dýchalo s mladými muzikanty.

Po každé skladbě nás odměnilo upřímným dlouhým potleskem. Pro všechny účinkující a myslím si i pro publikum byl koncert skvělým zážitkem, který dozníval ještě dlouho po ukončení posledních tónů. Alespoň u mě to tak bylo. Téměř hodinové vystoupení uteklo jako voda a my jsme se museli rozloučit. Následující den jsme měli ve škole ještě možnost vzájemně si sdělit zajímavé momenty a dojmy z koncertu. Ale hlavně začít se konečně těšit na vánoční prázdniny!