Masopust ve škole

Vloženo 06. 03. 2019, autor Lucie Bayerová, 9.A a Mgr. Jiří Šeffl, zhlédnuto 198x

V pátek 22. 2. 2019 jsme ve škole pořádali Masopust.

V 9 hodin se uskutečnil průvod na náměstí, na který se i přes chladnější počasí přišla podívat spousta lidí. Po skončení průvodu se celá škola a školka přemístily do tělocvičny, kde proběhlo vyhodnocení masek. Objevily se princezny, čarodějnice, rytíři, Hawajani, domino a další krásné masky. Po vyhodnocení se celá tělocvična roztančila v rytmu známých tanců - jako je např. ptačí tanec a mašinka. Masopust se všem líbil a třídu 9.A mrzí, že příští rok už proběhne bez nich.

Lucie Bayerová, 9.A

Děkuji všem kolegyním, kolegům a dětem! Jako vždy přijely i děti z obou mateřských škol a byly ozdobou masopustu. Je vidět, že školní masopust se stal již tradicí a jediné co nám chybělo, byl sníh. Drtivá většina přišla v maskách a pro porotu bylo velice těžké vybrat nejnápaditější masky, ale nakonec byli odměněni všichni. Jsme rádi, že vás pobavilo i vystoupení kapely Los Učitelos a všichni si v tělocvičně zatančili při hudbě, kterou obstarali chlapci z deváté třídy pod vedením pana učitele Mgr. Romana Škaly. Potěšilo nás, že přišlo mnoho rodičů a prarodičů.

Mgr. Jiří Šeffl