Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2018/2019

Masopust ve škole

Vloženo 06. 03. 2019, autor Lucie Bayerová, 9.A a Mgr. Jiří Šeffl, zhlédnuto 198x

V pátek 22. 2. 2019 jsme ve škole pořádali Masopust.

V 9 hodin se uskutečnil průvod na náměstí, na který se i přes chladnější počasí přišla podívat spousta lidí. Po skončení průvodu se celá škola a školka přemístily do tělocvičny, kde proběhlo vyhodnocení masek. Objevily se princezny, čarodějnice, rytíři, Hawajani, domino a další krásné masky. Po vyhodnocení se celá tělocvična roztančila v rytmu známých tanců - jako je např. ptačí tanec a mašinka. Masopust se všem líbil a třídu 9.A mrzí, že příští rok už proběhne bez nich.

Lucie Bayerová, 9.A

Děkuji všem kolegyním, kolegům a dětem! Jako vždy přijely i děti z obou mateřských škol a byly ozdobou masopustu. Je vidět, že školní masopust se stal již tradicí a jediné co nám chybělo, byl sníh. Drtivá většina přišla v maskách a pro porotu bylo velice těžké vybrat nejnápaditější masky, ale nakonec byli odměněni všichni. Jsme rádi, že vás pobavilo i vystoupení kapely Los Učitelos a všichni si v tělocvičně zatančili při hudbě, kterou obstarali chlapci z deváté třídy pod vedením pana učitele Mgr. Romana Škaly. Potěšilo nás, že přišlo mnoho rodičů a prarodičů.

Mgr. Jiří Šeffl

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

05. 04. 2019
Zápis do prvních tříd pro školní rok 2019/2020 se uskuteční v pátek 5. dubna 2019 od 10 do 16 h. * Zápis se týká dětí narozených mezi 1. 9. 2012 – 31. 8. 2013 a dětí s odkladem povinné školní docházky. * V případě, že budete žádat pro své dítě odklad nástupu do první třídy, nutno tuto žádost podat v termínu zápisu dítěte!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2018 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign