Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2018/2019

Netradiční hodina češtiny

Vloženo 15. 10. 2018, autor Lucie Šašková, 6. A

8. – 9. října si Veronika Šamšulová, žákyně 6. A, připravila na hodiny literatury prezentaci o Harry Potterovi. Všem se nám to moc líbilo. KAŽDÝ, ale opravdu KAŽDÝ, pozorně poslouchal, aby na závěr správně odpověděl na zajímavé otázky naší spolužačky.

zobrazit celý článek

Zajímavá a prospěšná akce

Vloženo 05. 10. 2018, autor Mgr. Jiří Šeffl

Ve středu 3. října jsme přivítali u nás ve škole po dvou letech tři mladé dámy z Plzeňské unie neslyšících. Bc. Lída Bašková, pracovnice v sociálních službách a lektorka vzdělávacích seminářů, představila své dvě spolupracovnice s handicapem sluchu a celou přednášku a workshop moderovala i ve znakové řeči.

zobrazit celý článek

Přírodní dekorace

Vloženo 01. 10. 2018, autor Veronika Šamšulová, 6. A

V pátek 4. hodinu vyráběla děvčata ze 6. třídy podzimní věnce z přírodních materiálů. Pod dohledem paní učitelky J. Strachoňové jsme použily tavné pistole, kterými všechny dívky s radostí a nadšením lepily.

zobrazit celý článek

Nové hřiště v Blovicích – gratulujeme!

Vloženo 13. 09. 2018, autor Mgr. Jiří Šeffl

Minulý pátek 7. září jsme měli tu čest, zúčastnit se otevření nového multifunkčního hřiště v areálu základní školy a gymnázia v Blovicích.

zobrazit celý článek

První školní den

Vloženo 04. 09. 2018, autor Mgr. Jiří Šeffl

První den nového školního roku jsme přivítali naše žáky. Do dvou prvních tříd zavítala vzácná návštěva - paní prezidentka Hnutí Na vlastních nohou Stonožka paní Běla Gran Jensen, armádní generál pan Ing. Josef Bečvář s manželkou Janou Bečvářovou, pan starosta Ing. Pavel Čížek, který získal cenu Ď 2018, a pan místostarosta Ing. Jindřich Jindřich.

zobrazit celý článek

Stránka:
1 2 3 4 5 6 (7)

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign