Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2019/2020

Knihovna Boženy Němcové

Vloženo 27. 02. 2020, autor Lucie Šašková 7.A, zhlédnuto 928x

Je 18. 2. a celá 7. A se opět vrací do naší oblíbené kouzelné knihovny společně s paní učitelkou Strachoňovou. Přivítala nás císařovna paní Čížková a spisovatelka Božena Němcová.

Posadili jsme se na bílé židličky v přízemí a povídali jsme si o Boženě Němcové, protože měla výročí. Představili jsme si knížku ,, Babička " a po té společně s Babičkou jsme se rozdělili do skupin a vzali si pracovní listy. Pracovali jsme na tom docela dobře, ale samozřejmně se někomu dařilo lépe a někomu méně. Skupinově jsme si radili a vyplňovali všechny úkoly ( nebo jsme se o to alespoň snažili ). Když už se blížil konec hodiny češtiny, sebrali jsme si všechny naše věci a společně se vracíme do hlavní budovy školy. Celkem nás to bavilo a budeme se těšit na další návštěvu knihovny. DĚKUJEME paní učitelce Strachoňové a paní císařovně Čížkové.

„Já pocítila v životě mnoho bolestí, trpkých klamů, byla jsem na kraji zoufalství - avšak navzdory tomu neztratila jsem důvěru a lásku k lidem."
Božena Němcová

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Jídelníček

Žádné jídelníčky nejsou k dispozici.

 
Informace ŠJ

Provozní řád ŠJ
Informace o alergenech
Alergeny

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2018 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign