Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2019/2020

Přihlašování obědů na nový školní rok 2020/2021

Od pondělí 24. 8. 2020 si mohou strávníci ŠJ ZŠ a ŠJ MŠ Sp. Poříčí přihlašovat stravování na nový školní rok v kanceláři MŠ Sp. Poříčí (vchod z rampy).

Od nového školního roku se musí přihlásit všichni strávníci (někdo se může odstěhovat, někteří jsou ještě na dovolené, někdo nechce první týden přihlašovat stravování, atd.), proto nelze přihlašovat strávníky automaticky.

Strávníci, kteří hradí stravné inkasem, se mohou přihlásit i po telefonu (nebo na záznamník) na čísle: 371 594 674 – nemusí chodit osobně.

Ostatní strávníci musí přijít zaplatit hotově.

J. Brudnová – vedoucí šk. stravování


Poděkování


Pohádkové dobrodružství v knihovně

Vloženo 23. 10. 2019, autor Lucie Šašková 7. A

Je 15. října ráno a celá 7. A se opět vrací do Městské knihovny ve Spáleném Poříčí. Ale tentokrát s Malým princem za dobrodružstvím.

zobrazit celý článek

Pomozme sýčkům!

Vloženo 11. 10. 2019, autor Alena Nosková

Ve dnech 7. – 11. 10. 2019 proběhla na naší škole sbírka na chov sýčků v Záchranné stanici ohrožených živočichů ve Spáleném Poříčí. Děkujeme všem, kteří přispěli jakoukoli částkou a dokázali tím, že jim osud těchto ohrožených živočichů není lhostejný.

zobrazit celý článek

Pracovní činnosti v 7.A

Vloženo 10. 10. 2019, autor Lucie Šašková a Adriana Galčíková, 7. A

Je 7. října 2019 a my, holky ze 7. A, měly pracovní činnosti. Před týdnem nám paní učitelka Švecová řekla, ať si přineseme věci na jednohubky nebo pomazánku. Ve skupinkách jsme se domluvily a přinesly věci, na kterých jsme se dohodly.

zobrazit celý článek

Páteční večer v „rokáči“

Vloženo 10. 10. 2019, autor Vendula Karasová

V pátek 27. září 2019 dostala kapela DRAGONS příležitost vyzkoušet si jaké to je zahrát si a zazpívat v MUSIC CLUBU ve Spáleném Poříčí. Tuto možnost jim nabídla kapela GALILEO, které tímto děkujeme.

zobrazit celý článek

Film Síla lidskosti

Vloženo 03. 10. 2019, autor Mgr. Václava Horová a žáci 9.A

V úterý 1. 10. 2019 se třídy 8.A a 9.A zúčastnily v Blovicích promítání filmu Síla lidskosti režiséra Mateje Mináče. Byl natočen o Nicholasi Wintonovi, Angličanovi, který od prosince 1938 zachránil 669 židovských dětí z Československa. Místo lyžování v Alpách tento devětadvacetiletý mladík se svými přáteli zajišťuje víza, vlaky a pěstounské rodiny v Anglii, kam děti přijíždějí.

zobrazit celý článek

Vystoupení kapely Dragons na tradiční městské slavnosti

Vloženo 30. 09. 2019, autor Mgr. Roman Škala

V neděli 15. září se ve Spáleném Poříčí konala tradiční celodenní městská slavnost. Hlavní koordinátorkou této slavnosti byla paní Ivana Paseková, která se již několik let stará o kulturní akce v obci.

zobrazit celý článek

Velký svět malých buněk

Vloženo 30. 09. 2019, autor Petr Fleissig

Aby se zájem o přírodní vědy mohl rozvíjet a upevňovat, je zapotřebí předávat si zkušenosti a vzájemně se obohacovat. Jedině společným bádáním a sněním můžeme prohlubovat zaujetí o přírodu. Tento zájem se pro mladého člověka může stát vášní a později třeba i povoláním.

zobrazit celý článek

Výstava „100 let chemického vojska“

Vloženo 21. 09. 2019, autor Mgr. Jiří Šeffl

Ve čtvrtek 19. září byla před budovou generálního štábu zahájena výstava 100 let plynové služby a chemického vojska. Měl jsem tu čest, že jsem dostal v rámci spolupráce s Armádou ČR pozvánku, a tak jsem se rád zúčastnil. Mohli jsme nahlédnout do historie jednotek, jež vždy patřily k absolutní armádní špičce.

zobrazit celý článek

Základní škola má novou učebnu cizích jazyků a přírodních věd

Vloženo 20. 09. 2019, autor Ing. Veronika Sklenářová - administrátor projektu

Město Spálené Poříčí získalo prostřednictvím Místní akční skupiny svatého Jana z Nepomuku dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) ve výši 1.257.000,- Kč na vybavení jedné počítačové učebny v základní škole.

zobrazit celý článek

Pohroma v knihovně od sedmáků!

Vloženo 10. 09. 2019, autor Mgr. Jaroslava Strachoňová, Lucie Šašková 7.A

Je začátek září a celá 7. A jde do nové knihovny ve Spáleném Poříčí. Přivítala nás "průvodčí" paní Čížková. Usadili jsme se na bílé židličky v přízemí knihovny.

zobrazit celý článek

Stránka:
1 2 3 4 (5) 6

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Jídelníček

Žádné jídelníčky nejsou k dispozici.

 
Informace ŠJ

Provozní řád ŠJ
Informace o alergenech
Alergeny

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2018 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign