Aktuality 2021/2022

Hurá do vody!

Vloženo 07. 01. 2022, autor Mgr. M. Nováková, tř. učitelka 2.A a žáci 2.A, zhlédnuto 1018x

Žáci a žákyně 2.A se zúčastnili, spolu se zkušenějšími třeťáky, v tomto školním roce plaveckého výcviku, který probíhal na plaveckém bazénu Plzeň – Lochotín, a to už od 7.října.

21 žáků bylo rozděleno podle úrovně plaveckých dovedností do několika skupin, takže byl zajištěn individuální přístup instruktorů ke všem dětem a samozřejmě také bezpečnost v průběhu kurzu.

Druháci se rozhodně vody nezalekli a s kuráží se pustili do všech aktivit v bazénu, při kterých se učili základům několika plaveckých stylů za využití různých moderních plaveckých pomůcek.

Během poslední desáté lekce dne 16.12. proběhly plavecké soutěže a vítězové si odnesli medaile za nejlepší výkony. Ale hlavně všichni obdrželi mokrá vysvědčení a také všichni velkou pochvalu za pokroky, které dokázali udělat během celého kurzu.

Těšíme se na pokračování kurzu plavání ve třetí třídě!

Mgr. M. Nováková, tř. učitelka 2.A a žáci 2.A