Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2022/2023

V Praze je blaze

Vloženo 26. 06. 2023, autor Mgr. František Hrubý, Bc. Karolína Slanařová , zhlédnuto 346x

V rámci třídního výletu s 6.B jsme ve středu 14. června navštívili naše hlavní město. Na výpravu jsme se vydali vlakem, což bylo pro některé velkým zážitkem. Nejdříve jsme v Praze navštívili Staroměstské náměstí, následně jsme se přesunuli na Karlův most a dále přes Čertovku ke zdi Johna Lennona. Po této historické části bylo zapotřebí najít tramvaj, která nás dopraví do Holešovic, kde naše pražské dobrodružství pokračovalo návštěvou ZOO Mořský svět – největšího mořského akvária v České republice.

Žáci si mohli prohlédnout mnoho různorodých mořských živočichů. Aby to nebyla jen prohlídka a děti se něco dozvěděli, obdrželi pracovní list s úkoly a museli zpracovat referát z prohlídky. Všechny zadané úkoly zodpovědně splnili a pobyt v akváriu si užili. Poslední co na děti čekalo byl rozchod na Václavském náměstí, na který se opravdu těšili, jelikož navštívili oblíbené obchody s občerstvením či módním oblečením a doplňky. Návratem domů jsme úspěšně ukončili náš první společný třídní výlet a těšíme se na ten příští.

Mgr. František Hrubý, Bc. Karolína Slanařová

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

03. 05. 2024
Zápis do MŠ Spálené Poříčí a MŠ Hořehledy

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign