Aktuality 2022/2023

Florbalové utkání v Plzni

Vloženo 01. 11. 2022, autor Mgr. Jiří Vaňourek, zhlédnuto 718x

V pátek 14. 10. 2022 vyrazila výprava vedená panem učitelem Vaňourkem a panem Karlíkem do Plzně do haly Lokomotivy Plzeň. V nominaci byli žáci šestých a sedmých tříd: Josef Jindřich, Jakub Sklenář, Filip Černý, Michal Eisman, Jan Žíla, Vojtěch Jindřich, Adam Měchura, Jakub Kubalík, Antonín Harant, Luboš Nový.

Celkem se turnaje zúčastnilo 7 týmů. Při losování náš kapitán Filip Černý neměl šťastnou ruku. Byli jsme vylosováni do tříčlenné skupiny a to zaručovalo pouze 2 zápasy.

Prvním soupeřem byl tým z Přeštic, po smolném vlastním gólu jsme dostali ještě jeden a bylo po zápase. V druhém zápase jsme narazili na tým Stodu. Skvělý začátek, jedna šance střídala druhou, skóre však stále 0-0. Po pěti až šesti jasných šancích jsme vstřelili gól, na který soupeř brzo odpověděl, ale dokázali jsme se vzpamatovat a vstřelili gól vítězný. Žili jsme v naději, že nám to zaručí postup ze druhého místa.

Díky poslednímu utkání, ve kterém Stod porazil Přeštice, jsme tedy díky skóre postupovali až ze třetího místa a tím narazili na silnějšího soupeře. Utkání play off s Chotěšovem byl zápas o přežití, který jsme bohužel prohráli nejtěsnějším rozdílem 0 -1.

Celkové 6. místo není úspěchem, ale příslibem do budoucna, protože tato věková kategorie vedená na kroužku panem Karlíkem má potenciál i do příštích let. Také vítězství na Stodem, který celkově skončil na druhém místě, má svoji hodnotu.

01. 04. 2024 - 12. 04. 2024
Elektronický zápis do 1. třídy ZŠ

03. 04. 2024
Den otevřených dveří MŠ Spálené Poříčí (10:00 - 11:15 h)