Aktuality 2022/2023

Na návštěvě v DPS

Vloženo 02. 01. 2023, autor Mgr. J. Regentová, zhlédnuto 480x

Po tříleté pauze jsme se s dětmi 19. 12. 2022 vydali na návštěvu do poříčského Domu pro seniory.

Spolu s druháčky jsme připravili krátké pásmo básniček se zimní a vánoční tematikou a zpěv známých koled. Děti ve školní družině s paními vychovatelkami L. Frisch a A. Vötterovou vyrobily a pěkně zabalily drobné dárečky.

Přijetí bylo milé a vřelé. Myslím si, že jsme obyvatelům DPS zpříjemnili jejich společné předvánoční posezení. Děti i diváci si vystoupení užili s radostí.

Na závěr druháčci všem seniorům rozdali přichystané dárky a na oplátku na ně čekala sladká odměna.

Mgr. J. Regentová