Předprázdninový výlet

Vloženo 28. 06. 2018, autor Děti z 2. B a Mgr. Lenka Karasová

Prázdniny se blíží mílovými kroky a my všichni z 2. B jsme se rozhodli zpestřit si konec školního roku báječným výletem. Ve středu 27. 6. jsme navštívili mateřskou školu v Hořehledech, paní učitelky, paní kuchařku a hlavně také děti, které jsou našimi kamarády. Ráno jsme natěšení nasedli do autobusu a v Hořehledech jsme byli „coby dup.“ Přivítání bylo veselé, mluvili jsme jeden přes druhého – vždyť jak by ne - to všechno z radosti, že se vidíme. Ve školce jsme si pohráli, nasvačili jsme se, prohlédli jsme si zahradu s prolézačkami a svezli jsme se na tobogánu. Nastal čas vrátit se zpátky, ale abychom to neměli tak jednoduché, vydali jsme se pěšky. Bylo to moc fajn. Cestou jsme plnili různé přírodovědné úkoly, protože rozhovory o přírodě nás hodně zajímají a baví. Na oběd jsme přišli malinko utahaní, ale o to více nám chutnal.

Všichni jsme se shodli, že to bylo úžasné zakončení náročného školního roku. Tak zase někdy: „Ahój!“

Děti z 2. B a Mgr. Lenka Karasová.

28. 02. 2020
Masopust

02. 03. 2020 - 06. 03. 2020
Jarní prázdniny