Velké poděkování rodičům a dětem!

Vloženo 02. 02. 2017, autor Mgr. Jiří Šeffl

Vážení rodiče a naše milé děti, zvláště vy, kteří dojíždíte do školy, dovolte abych všem poděkoval za zvládnutí dnešní ranní a dopolední situace, kdy celou naši oblast pokrylo náledí. Rodiče telefonovali do školy, informovali nás o situaci na silnicích, navzájem si pomáhali s odvozem dětí do školy, někteří informovali i řidiče autobusů o sjízdnosti silnic v některých úsecích. Navíc 3. třídy odjížděly na kurs plavání do Plzně a vybrání žáci II. stupně do Techmánie. Vše nakonec dobře dopadlo, děti se dostaly kam měly a navíc nedošlo k žádnému zranění na chodnících, které byly pokryty náledím.

Užijte si zítřejší prázdninový den a hezký weekend!

Mgr. Jiří Šeffl, ředitel školy