Vítejte v novém školním roce 2012/2013!

Vloženo 28. 08. 2012, autor Mgr. Jiří Šeffl, Mgr. Soňa Tikalská

Základní škola

Věřím, že jste si o prázdninách odpočinuli a máte spousty nových zážitků. Určitě se většina z vás do školy těší. Přivítáme naše prvňáčky v nově upravené třídě v přízemí budovy Základní školy. Věříme, že se jim moderní vybavení bude líbit a rodiče budou spokojeni s pokroky, které budou děti v příštích měsících dělat.

V některých třídách je nainstalované nové vybavení, které jsme pořídili z projektu EU peníze školám.

Přestože bylo "pastelkovné" pro prvňáčky zrušeno, připravili jsme pro naše nejmenší malý balíček (viz. pomůcky pro první třídu).

Vzhledem k výměně oken v areálu Mateřské školy ve Spáleném Poříčí, budou 3 třídy přestěhovány dočasně na dobu 14 dnů do areálu Základní školy. Děkujeme za pochopení!

Našim nejstarším žákům – deváťákům přejeme, aby měli co nejlepší výsledky, protože i ty rozhodují při přijímání na střední školy!

Mateřská škola Hořehledy

O prázdninách náš pan školník V. Karlík vymaloval některé prostory v budově školky, byla provedena oprava kanalizace, která už je hodně stará a určitě si brzy vyžádá větší rekonstrukci. Pan Veselý připravil pro naše předškoláky novou šatnu s novým linem. Věříme, že i okna se podaří v nejbližší době vyměnit a uspoříme na účtech za topení.

Tak ať se vám ve školce líbí!

Mateřská škola Spálené Poříčí

Na konci školního roku jsme vše připravili na realizaci jednoho ze 3 projektů úprav a rekonstrukce Mateřské školy ve Spáleném Poříčí. Jedná se o výměnu oken, zateplení fasády, výměna kotle na topení. Výměna oken měla začít začátkem prázdnin, ale protože se jeden z účastníků výběrového řízení odvolal a museli se dodržet odvolací lhůty, vše se bohužel zpozdilo. Vím, že je to nepříjemné pro nás pro všechny! Okna by měla být vyměněna do konce tohoto týdne a ve třídách se bude normálně učit. V další etapě bude následovat pavilon Základní školy a na konec kuchyně.

Děkuji všem rodičům za pochopení, ale ještě jednou opakuji, že jsme nemohli nic uspíšit kvůli odvolacímu řízení. Zvládli jsme rekonstrukci v Základní škole, věřím, že zvládneme i tuto rekonstrukci.

A že se nám ve školce, která bude mít nová okna, novou fasádu, nové vytápění, nový plot u silnice, bude líbit.

Ať se nám všem nový školní rok 2012/2013 vydaří, dětem samé pochvaly a jedničky!

Mgr. Jiří Šeffl,
Mgr. Soňa Tikalská