Soutěž 6. a 7. tříd v anglické konverzaci

Vloženo 04. 03. 2009, autor Marie Muchová, žákyně 6.A

Začátkem února (3. 2. 2009) se v naší škole konalo školní kolo soutěže v anglické konverzaci. Soutěžili žáci 6. a 7. tříd. Ze šesté třídy se zůčastnili 3 žáci a ze sedmé třídy se jich zůčastnilo 5. Měli zadány různá témata, např. škola, domov, jídlo, kamarádi a spolužáci, která jsme si připravili doma. Při soutěži jsme si každý vylosoval obrázek, který bylo třeba co nejlépe popsat a téma, o kterém jsme povídali. Naše výkony hodnotila učitelská porota ve složení: pan ředitel Šeffl, pí. uč. Houšková, pí. uč. Tikalská a také dětská porota ve složení: Pavel Roj, Lukáš Podloucký, KarelBlažek. Nejlépe se umístil Vojta Sosna ze 7.A., druhá jsem byla já, Marie Muchová z 6.A a třetí byl můj spolužák Vráťa Turek.

Do krajského kola postoupily soutěžící na prvních dvou místech. Ve středu 18. 2. jsme odjeli s paní učitelkou Houškovou do Plzně, do Střediska volného času na Slovanech. Tam proběhlo obdobně další kolo soutěže. Měli jsme trochu trému, ale dobře to dopadlo. Umístila jsem se na krásném druhém místě a Vojta byl čtvrtý. Měli jsme oba velkou radost. Dostali jsme diplom a poukázku do knihkupecvtví Moudrá sova.

SOUTĚŽ SE NÁM LÍBILA!!!
UMĚT MLUVIT CIZÍ ŘEČÍ JE POTŘEBA A JE TO FAJN.
DÍKY TAKÉ PANÍ UČITELCE ZA PODPORU.

Napsala Marie Muchová ze 6.A

01. 04. 2024 - 12. 04. 2024
Elektronický zápis do 1. třídy ZŠ

03. 04. 2024