Paní Běla Gran Jensen a Pepa Vágner ve škole ve Spáleném Poříčí

Vloženo 10. 10. 2009, autor Mgr. Jiří Šeffl

Ve čtvrtek 8. 10. 2009 jsme na naší "základce" přivítali vzácnou návštěvu! Přijela prezidentka hnutí Na vlastních nohou – Stonožka, paní Běla Gran Jensen, aby poděkovala dětem a pedagogickým pracovníkům za jejich práci pro Stonožku a podpořila nás v dalších stonožkových akcích. Přivezla s sebou překvapení, o kterém opravdu nikdo nevěděl, protože úžasným dárkem pro děti byl sám Pepa Vágner (Pepa dorazil do školy nezpozorován)! Zazpíval písně, které všichni dobře známe, včetně hitů Mě sílu dáš, Never be alone, Bacha dej, Mindrák a další. Žáci měli možnost si zasoutěžit ve znalostech Pepových písní a zvláštnostech naší školy. Výherci si mohli vybrat velmi pěkné ceny: tričko, čepici, CD, létající talíř... Kšiltovku dostal i Pája Tupý a měl z ní velkou radost! Pepa sklidil veliké ovace, rozpohyboval a roztleskal všechny přítomné a po koncertě uspořádal pro děti autogramiádu. Koncertu se zúčastnil i pan starosta Ing. Pavel Čížek. My jsme se mohli pochlubit rekonstruovanou školou a rádi jsme provedli paní Bělu Gran Jensen a Pepu Vágnera po všech odborných učebnách.

Děkujeme za vzácnou návštěvu a těšíme se na příští setkání!

Mgr. Jiří Šeffl
ředitel ZŠ a MŠ Spálené Poříčí