Velikonoční koncert skupiny Dragons

Vloženo 29. 03. 2018, autor Karolína Regentová, 9. A

V sobotu 24. března se na Náměstí Svobody konaly tradiční spálenopoříčské Jarní trhy. Byla zde k vidění spousta stánků se samými zajímavými věcmi. Nechyběl ani stánek školkového Dobročinného jarmarku, ve kterém se vybralo přes 32 000,- Kč. Peníze budou využity na nákup hraček pro děti v MŠ. Na návštěvníky trhů čekal i bohatý kulturní program. Vystoupily v něm děti ze školky, Domečku, putovní divadlo pana Hrocha a vrcholem bylo vystoupení školní kapely Dragons pod vedením pana učitele Romana Škaly. Kapela zahrála několik písní z muzikálu Rebelové, ale třeba i populární píseň Když nemůžeš tak přidej od skupiny Mirai, nebo Everything At Once od zpěvačky Lenka. Publikum si bouřlivým potleskem vyžádalo přídavek a děti se rozloučily písní Láďa od skupiny Kabát. Koncert byl velmi pěkný a celá akce se moc vydařila.

Karolína Regentová, 9. A