Velikonoční tvoření

Vloženo 19. 03. 2018, autor Mgr. Lenka Karasová

S blížícími se Velikonocemi jsme na naší základní škole uspořádali pro děvčata a chlapce z 1. stupně VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ. Jako tradičně se konalo v pátek, a to 16. 3. 2018. Jelikož jsme předpokládali vysokou účast, tvoření jsme naplánovali na 5. a 6. vyučovací hodinu. Vysoká účast se nám potvrdila a jako vždy jsme si to všichni náležitě užili. Děti si mohly vybrat ze čtyř výrobků, materiálem byl převážně papír a karton. Prvňáčci, kteří měli nejvyšší účast, vyráběli velikonočního zajíčka na špejli, všem nám ukázali svoji šikovnost a někteří i preciznost. Velice nás potěšil náš pan ředitel, Mgr. Jiří Šeffl, který si tyto zajíčky s dětmi také vyrobil. Tvoření se konalo pod vedením p. učitelek Mgr. Bočanové, Mgr. Karasové a Mgr. Regentové. Všechny výrobky byly velice povedené, vytvořené s chutí, elánem a fantazií. Tato akce nám vždy potvrdí to, že pokud se něco dělá s chutí, je radost dvojnásobná.

Mgr. Lenka Karasová