Návštěva SŠ v Rokycanech aneb 50 odstínů zelené

Vloženo 31. 01. 2018, autor Mgr. Jaroslava Strachoňová a žáci 9. A

V pátek 26. 1. jsme navštívili SŠ v Rokycanech, které nikdo neřekne jinak než „Jeřabinka“. Po příjezdu jsme se rozdělili do dvou skupin.

Kluci odešli do dílny a vyráběli plechové krabičky. Pan mistr měl opravdu velkou trpělivost, pomáhal nám a vše nám vysvětlil. Nejvíc nás bavilo ohýbání plechu.

Druhé skupiny se ujala paní učitelka a s ní jsme vyráběli valentýnské krabičky ve tvaru srdce. I když by se to mohlo zdát nudné, bylo to naopak až překvapivě příjemné a vtipné. Paní učitelka byla velmi příjemná a milá. Pak jsme se přesunuli k baru a všichni jsme si namíchali svůj nápoj. Zajímavé bylo, že většina nápojů byla zelené barvy.

Moc jsme si to užili, zakončení s ochutnávkou bylo nejlepší a už teď se těšíme na další návštěvu.

Mgr. Jaroslava Strachoňová a žáci 9. A