Výlet 4.A Karlštejn a Velká Amerika

Vloženo 22. 06. 2017, autor Karel Holub, Jan Irion

4.A se 14. června 2017 jela podívat na hrad Karlštejn a na lom Velká Amerika. Cesta autobusem byla příjemná.

Hradem Karlštejnem nás provázel průvodce Vítek. Hrad byl pěkný a zajímavý, ale nejlepší byl rozhled z hradu. Když jsme šli z hradu na autobus, po cestě bylo hodně obchodů. V jednom z nich jsme si mohli udělat ledovou tříšť za skvělou cenu. Pak jsme autobusem zajeli k lomu Velká Amerika, odkud byl nádherný výhled.

Výlet byl pěkný a moc jsme si ho užili.

Karel Holub, Jan Irion