Stonožka

První školní den

Vloženo 04. 09. 2018, autor Mgr. Jiří Šeffl , zhlédnuto 478x

První den nového školního roku jsme přivítali naše žáky. Do dvou prvních tříd zavítala vzácná návštěva - paní prezidentka Hnutí Na vlastních nohou Stonožka paní Běla Gran Jensen, armádní generál pan Ing. Josef Bečvář s manželkou Janou Bečvářovou, pan starosta Ing. Pavel Čížek, který získal cenu Ď 2018, a pan místostarosta Ing. Jindřich Jindřich.

Po přivítání popřáli prvňáčkům hodně úspěchů, samé jedničky, pochvaly a hlavně, ať se jim u nás ve škole líbí.

Budeme i nadále pomáhat dětem ve světě, které nejsou tak šťastné jako ty naše a jsou vděčné za obyčejné pastelky, psací potřeby a jiné pomůcky.

Děkujeme za návštěvu a všem přeji hodně úspěchů v novém školním roce!

Mgr. Jiří Šeffl, ZŠ a MŠ Spálené Poříčí