Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Stonožka

První školní den

Vloženo 04. 09. 2018, autor Mgr. Jiří Šeffl , zhlédnuto 478x

První den nového školního roku jsme přivítali naše žáky. Do dvou prvních tříd zavítala vzácná návštěva - paní prezidentka Hnutí Na vlastních nohou Stonožka paní Běla Gran Jensen, armádní generál pan Ing. Josef Bečvář s manželkou Janou Bečvářovou, pan starosta Ing. Pavel Čížek, který získal cenu Ď 2018, a pan místostarosta Ing. Jindřich Jindřich.

Po přivítání popřáli prvňáčkům hodně úspěchů, samé jedničky, pochvaly a hlavně, ať se jim u nás ve škole líbí.

Budeme i nadále pomáhat dětem ve světě, které nejsou tak šťastné jako ty naše a jsou vděčné za obyčejné pastelky, psací potřeby a jiné pomůcky.

Děkujeme za návštěvu a všem přeji hodně úspěchů v novém školním roce!

Mgr. Jiří Šeffl, ZŠ a MŠ Spálené Poříčí

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

05. 04. 2019
Zápis do prvních tříd pro školní rok 2019/2020 se uskuteční v pátek 5. dubna 2019 od 10 do 16 h. * Zápis se týká dětí narozených mezi 1. 9. 2012 – 31. 8. 2013 a dětí s odkladem povinné školní docházky. * V případě, že budete žádat pro své dítě odklad nástupu do první třídy, nutno tuto žádost podat v termínu zápisu dítěte!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2018 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign