Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Stonožka

Vánoční jarmark

Vloženo 04. 12. 2018, autor Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 2663x

Opět letos prožíváme ten kouzelný adventní čas, ke kterému neodmyslitelně patří i vánoční trhy. I v našem městě se 1. prosince konal vánoční trh spojený s rozsvícením vánočního stromu na náměstí.

Jeden prodejní stánek byl určený pro naši spálenopoříčskou základní školu. Zaplnili jsme ho společně krásnými a originálními výrobky, na jejichž výrobě se podíleli všichni kluci a děvčata z naší školy. Peníze, které jsme prodejem utržili, jsou určené pro Hnutí na vlastních nohou – Stonožku. Na prodej bylo výrobků opravdu požehnaně a prodávaly se skoro samy.

Velký dík patří všem, kteří si u našeho stánku nakoupili, byť to byla malá drobnost. Nesmím zapomenout zmínit se o pomoci kluků a děvčat z 8. a 9. tříd, kteří nám pomohli s instalací výrobků, prodejem, ale i večerním úklidem. Byli jste báječní!

Kdybych měla vypsat všechny, kterým chci poděkovat s pomocí, popsala bych mnoho řádků. Oni to určitě všichni vědí, ale největší dík patří panu učiteli Davidu Šikelovi. Bez jeho pomoci bych se těžko obešla. První prosincové sobotní odpoledne se vydařilo na jedničku, počasí nám přálo a teď už nezbývá nic jiného, než popřát Vám všem krásný adventní čas, prožitý v klidu a v pohodě.

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign