Stonožka

Setkání s Lordem Georgem Robertsonem

Vloženo 14. 03. 2019, autor Mgr. Jiří Šeffl, zhlédnuto 62x

13. březen byl pro mě a naši školu výjimečným dnem. Měl jsem možnost se setkat s patronem Stonožky, s bývalým generálním tajemníkem NATO a ministrem obrany VB, Lordem Georgem Robertsonem.

Během státní návštěvy v ČR, u příležitosti výročí 20 let v NATO, si našel čas na neformální setkání, což nebývá zvykem. O to více si toho vážíme. Předali jsme panu Robertsonovi jménem všech stonožkových dětí čokoládovou Stonožku, a album s fotografiemi z jeho návštěv u nás a kde všude děti pomáhají.

Probrali jsme mnoho věcí kolem Stonožky, zahraničních misí, pomoci dětem v nejen těžce zkoušených zemích, ale i našim nemocným dětem. Věřím, že to nebylo poslední setkání, budeme se těšit na další!

Lord George Robertson napsal stonožkovým dětem srdečný pozdrav, který přikládám.

Jsme velmi rádi, že nám paní Běla Gran Jensen toto setkání umožnila, velmi jí děkujeme.

Mgr. Jiří Šeffl
ZŠ a MŠ Spálené Poříčí