Podzimní tvoření

Vloženo 05. 11. 2018, autor Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 615x

V pátek 2. listopadu, jako každý rok v tento čas, proběhlo pro děvčata a kluky z 1. stupně PODZIMNÍ TVOŘENÍ Z PŘÍRODNIN.

Účast na této akci byla opět vysoká a mě tento zájem nesmírně těší. Hlavním cílem bylo vytvořit vlastní výrobek, obrázek, věneček, prostě něco neopakovatelného a jedinečného z přírodnin. Nejen děvčata, ale i kluci pracovali s velkou fantazií a nadšením.

Celé odpoledne bylo naplněno přátelskou a tvořivou atmosférou, vznikly skutečně originální výrobky, ze kterých jsme společně vytvořili výstavku u hlavního vchodu do naší školy.

Těším se, že všechna naše příští společná tvoření budou u dětí také tak úspěšná, jako toto podzimní.

Mgr. Lenka Karasová

26. 06. 2019
Třídnické práce, výměna učebnic II.st. Výuka bude ukončena 4. vyuč. hodinou v 11.35

27. 06. 2019
Třídnické práce, výměna učebnic I. st.

28. 06. 2019
Zhodnocení školního roku 2018/2019 Výuka bude ukončena 1. vyuč. hodinou v 8.55