Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2018/2019

Dýňový den

Vloženo 05. 11. 2018, autor Děti z 1. B a Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 474x

K podzimu neodmyslitelně patří nevlídné počasí, zkracující se dny, mlhy, deště i vítr, ale my, děvčata a kluci z 1. B, si i zamračené dny dokážeme zpestřit.

Například veselým dýňovým dnem, který v naší třídě proběhl ve čtvrtek 1. listopadu. Tento den se navíc ještě nesl ve znamení oranžové barvy, takže byl celý prozářený sluníčkem. Všichni jsme si přinesli něco oranžového, ať už oblečení nebo oblíbenou hračku.

V hodině českého jazyka jsme četli dýňové slabiky, počítali jsme a pak jsme jen tvořili a tvořili.

Naši třídu jsme vyzdobili dýněmi, strašidelným hradem s duchy, netopýry, bílou paní a vydlabaná svítící dýně všechnu naši činnost kontrolovala přísným okem.

Čtvrteční dopoledne se nám velice líbilo, provázela ho radostná atmosféra a dobrý pocit z vykonané práce.

Děti z 1. B a Mgr. Lenka Karasová

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

05. 04. 2019
Zápis do prvních tříd pro školní rok 2019/2020 se uskuteční v pátek 5. dubna 2019 od 10 do 16 h. * Zápis se týká dětí narozených mezi 1. 9. 2012 – 31. 8. 2013 a dětí s odkladem povinné školní docházky. * V případě, že budete žádat pro své dítě odklad nástupu do první třídy, nutno tuto žádost podat v termínu zápisu dítěte!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2018 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign