Vánoční jarmark

Vloženo 04. 12. 2018, autor Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 191x

Opět letos prožíváme ten kouzelný adventní čas, ke kterému neodmyslitelně patří i vánoční trhy. I v našem městě se 1. prosince konal vánoční trh spojený s rozsvícením vánočního stromu na náměstí.

Jeden prodejní stánek byl určený pro naši spálenopoříčskou základní školu. Zaplnili jsme ho společně krásnými a originálními výrobky, na jejichž výrobě se podíleli všichni kluci a děvčata z naší školy. Peníze, které jsme prodejem utržili, jsou určené pro Hnutí na vlastních nohou – Stonožku. Na prodej bylo výrobků opravdu požehnaně a prodávaly se skoro samy.

Velký dík patří všem, kteří si u našeho stánku nakoupili, byť to byla malá drobnost. Nesmím zapomenout zmínit se o pomoci kluků a děvčat z 8. a 9. tříd, kteří nám pomohli s instalací výrobků, prodejem, ale i večerním úklidem. Byli jste báječní!

Kdybych měla vypsat všechny, kterým chci poděkovat s pomocí, popsala bych mnoho řádků. Oni to určitě všichni vědí, ale největší dík patří panu učiteli Davidu Šikelovi. Bez jeho pomoci bych se těžko obešla. První prosincové sobotní odpoledne se vydařilo na jedničku, počasí nám přálo a teď už nezbývá nic jiného, než popřát Vám všem krásný adventní čas, prožitý v klidu a v pohodě.

17. 12. 2018
Vánoční florbalový turnaj - DDM 2. - 5. tř. Koncert ZUŠ - zámek SP - 15.30 h

18. 12. 2018
Exkurze - psí útulek Borovno - 7.A, Hod

19. 12. 2018
19. 12. dopoledne Vánoční koncert pro školu

19. 12. 2018
Plavání - 5. lekce - 2.A a 3.B - Plzeň Lochotín - Nos, Ga Vánoční koncert v kostele SP - 10.00

20. 12. 2018
Plavání - 6. lekce - 2.B a 3.A - Plzeň Lochotín - Bl, Če, Reg Vánoční koncert v kostele SP - 17.30

21. 12. 2018
Třídní vánoční besídky - 4 vyuč. hodiny Poučení o bezpečnosti o vánočních prázdninách Vyučování začíná ve čtvrtek 3. ledna 2019 Krásné Vánoce, hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2019

03. 01. 2019
Zahájení vyučování! Vítáme všechny děti a přejeme vám samé jedničky a pochvaly!