Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2018/2019

Velký úspěch žáků IV. a V. třídy – vítězství v okrskovém kole Mc Donald´s cup v Žinkovech a vítězství v okresním kole v Dobřanech

Vloženo 07. 05. 2019, autor Mgr. Jiří Šeffl, zhlédnuto 269x

Za 23 let existence tohoto turnaje získala naše škola první místo. 17. května jedeme na Krajské kolo do Plzně.

Na úspěchu se podíleli: kapitán družstva Vaidiš, Lev, Holub, Kejha, Šlejska, Štěpán Štucaur, Tolar, Ajšman, Rákovský Čada, Matyáš Štucaur, Gross. Vedoucími družstva byli pan učitel Ivan Langmajer a pan Václav Karlík.

I mladší žáci II. a III. třídy byli velmi úspěšní - získali 1. místo na okrskovém kole v Žinkovech a 3. místo na okresním kole v Dobřanech. Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a starším žákům držíme palce v krajském kole.

Chtěl bych také poděkovat všem trenérům, kteří žáky připravují ve škole i mimo školu, pánové Hofman, Kubalík, Gross, Šamšula, Vaidiš.

J. Šeffl, ředitel školy

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2018 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign