Aktuality 2023/2024

Velikonoční radost

Vloženo 07. 04. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová, třídní učitelka 3. A, zhlédnuto 1096x

Jaro je krásné roční období. Příroda se probouzí, zelená se, rodí se mláďátka a jarní slunce nám dodává energii. Máte někdy chuť udělat něco pro druhé? Pro úsměv? Jen tak pro radost?

Ve 3. A jsme po jarních prázdninách vyhlásili Jarní (velikonoční) výzvu. Základní myšlenkou bylo: „Namaluj obrázek, vytvoř velikonoční nebo jarní přáníčko, vymysli výrobek a o Velikonocích potěš někoho ve svém okolí.“

Jelikož jsme už v předvánočním období vyráběli přáníčka pro babičky a dědečky do DPS ve Spáleném Poříčí, rozhodli jsme se, že i o Velikonocích přineseme trochu radosti právě jim.

Překvapilo mě, s jakou chutí a nadšením se děti vrhly do práce. Každý den mi při on line hodinách ukazovaly své výtvory a já jsem nestačila žasnout nad kreativitou a dětskou fantazií. Za tohle nasazení patří „mým“ dětem velký dík, jsou prostě skvělé!

Nejkrásnější na celé této akci je výsledek. Tím je radost našich starších spoluobčanů a náš hřejivý pocit, že jsme dokázali někoho potěšit. A jde to docela snadno.

Mgr. Lenka Karasová, třídní učitelka 3. A