Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2020/2021

Velikonoční radost

Vloženo 07. 04. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová, třídní učitelka 3. A, zhlédnuto 91x

Jaro je krásné roční období. Příroda se probouzí, zelená se, rodí se mláďátka a jarní slunce nám dodává energii. Máte někdy chuť udělat něco pro druhé? Pro úsměv? Jen tak pro radost?

Ve 3. A jsme po jarních prázdninách vyhlásili Jarní (velikonoční) výzvu. Základní myšlenkou bylo: „Namaluj obrázek, vytvoř velikonoční nebo jarní přáníčko, vymysli výrobek a o Velikonocích potěš někoho ve svém okolí.“

Jelikož jsme už v předvánočním období vyráběli přáníčka pro babičky a dědečky do DPS ve Spáleném Poříčí, rozhodli jsme se, že i o Velikonocích přineseme trochu radosti právě jim.

Překvapilo mě, s jakou chutí a nadšením se děti vrhly do práce. Každý den mi při on line hodinách ukazovaly své výtvory a já jsem nestačila žasnout nad kreativitou a dětskou fantazií. Za tohle nasazení patří „mým“ dětem velký dík, jsou prostě skvělé!

Nejkrásnější na celé této akci je výsledek. Tím je radost našich starších spoluobčanů a náš hřejivý pocit, že jsme dokázali někoho potěšit. A jde to docela snadno.

Mgr. Lenka Karasová, třídní učitelka 3. A

« zpět na seznam článků

Důležité informace

Provoz školy od 12. 4. 2021

GDPR

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign