Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2020/2021

On line hodiny ve 3. A - Jarní hra

Vloženo 07. 04. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová, třídní učitelka 3. A, zhlédnuto 109x

Moc ráda bych Vám napsala o mých žáčcích ze 3. A, a o našich on line hodinách při distanční výuce.

Moc se nám líbil projektový den o vesmíru. Samozřejmě jsem musela dětem zadat těžký úkol: „Zahrajte si na cestovní kancelář a vytvořte reklamu na lety do vesmíru.“ Dodala jsem, že fantazii se meze nekladou. A děti namalovaly a nakreslily fantastické reklamní plakáty. Určitě bychom se všichni rádi podívali na Mars, na Měsíc, na Jupiter, ale určitě musí být skvělý i vyhlídkový let snů. Děti mě překvapily svými povedenými výtvory a rovněž svojí fantazií, kterou použily v hojné míře. Všechny si zaslouží velkou pochvalu.

Ráda bych zmínila i jarní hru, kterou pro naši třídu připravila maminka Aničky a nazvala ji „Hledání třídní schránky.“ V cíli byla skutečná schránka, do které měly děti vložit svůj vzkaz. Všichni, kteří se hry zúčastnili, si pochvalovaly nápad, úkoly, trasu a nakonec i bloudění, které vzniklo malým nedopatřením. Do cíle přišli všichni a bylo to skvělé zpestření jarních prázdnin.

A to je pro dnešek všechno...

Přeji všem dny plné zdraví a nám přeji, abychom se mohli brzy vrátit do školních lavic.

Mgr. Lenka Karasová, třídní učitelka 3. A

« zpět na seznam článků

Důležité informace

Provoz školy od 12. 4. 2021

GDPR

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign