Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Zahájení školního roku v prvních třídách

Vloženo 06. 09. 2021, autor Mgr. Michala Jandíková, zhlédnuto 429x

Školní rok začal letos ve středu 1.9.2021. Tento den byl opravdovým začátkem roku pro naše žáky a žákyně, kterých jsme letos přivítali v naší škole 290! Ale nejdůležitější byl tento den pro prvňáčky. Do prvních tříd nastoupilo 35 dětí, které se prvním zazvoněním na zvonek změnily v opravdové školáky pod vedením paní učitelky Lenky Karasové a Jaromíry Regentové.

Slavnostního okamžiku se účastnili rodiče i prarodiče dětí. Stalo se již tradicí, že první školní den nás navštívil také pan starosta Jindřich Jindřich a pan místostarosta Pavel Čížek. Společně jsme žáčkům a žákyním popřáli mnoho úspěchů ve škole a spoustu dobrých kamarádů. Jistě budou na svůj první školní den vzpomínat, jako to činí mnoho z nás dospělých. Doufáme, že se žáčkům a žákyním bude ve škole líbit!

Mgr. Michala Jandíková

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign