Přijelo k nám divadlo Múza

Vloženo 04. 11. 2022, autor Mgr. Daniela Kalistová, zhlédnuto 618x

Ve středu 3. listopadu, k nám přijelo divadlo Múza s představením ,,O nezbedné víle“. Divadlo bylo o víle, která se nechtěla učit tančit a poslouchat matičku ,,Přírodu“. Rozbila cvrčkovi, kobylce, chrobákovi a dalším broučkům z paloučku hudební nástroje.

Nakonec ji vykázala z paloučku pryč. Víla poznala na paloučku motýla Kristiána, který se ji velmi zalíbil. Motýl si chtěl s ní zatancovat, ale víla to neuměla. Nakonec došla k matičce ,,Přírodě“ a naučila se kouzelná slovíčka prosím a děkuji za pomoci našich dětí. Děti ji pomohly opravit rozbité hudební nástroje a matička příroda za odměnu naučila vílu tančit. A tak se nakonec víla dočkala i tanečku s motýlem. Herečky děti aktivně zapojovaly do představení. Pohádce nechyběl humor, ale zároveň byla i poučná. Děti si představení velmi užily.

Napsala: Mgr. Daniela Kalistová, zástupkyně ředitelky pro MŠ

Akce mateřské školy

29. června - 1. září 2024

Letní prázdniny (provoz bude upřesněn)

Tělocvična

Předškolní třídy začnou v říjnu navštěvovat jednou týdně tělocvičnu v ZŠ.