Návštěva 1.B v předškolních třídách

Vloženo 02. 07. 2023, autor Mgr. Daniela Kalistová, zástupkyně ředitelky pro MŠ, zhlédnuto 309x

V úterý 30.5. a ve středu 31.5. nás navštívila paní učitelka Jana Pouchová se svými školáky. První den měli připravený program pro třídu Soviček.

Děti předvedly svým mladším kamarádům, jak se naučili číst ze slabikáře, vyzkoušely děti z písmenek, z geometrických tvarů, zahrály si společně hru "Na molekuly". Prvňáčci zazpívali dětem písničky o měsících a o matematice a na závěr je pozvaly na prohlídku do své třídy v zámku. Děti si tak vyzkoušely sezení v lavici a nahlédly tak do školního dění, které je čeká v září.

Ve středu navštívili prvňáčci třídu Sluníček a měli pro ně připravený stejně krásný program, jako předešlý den. I třídu Sluníček nadchla návštěva zámku. Jako malé poděkování za připravený program dostaly děti od třídy Soviček vyrobené záložky a od třídy Sluníček motýlky s lízátkem. Moc děkujeme paní učitelce Pouchové za skvěle připravený program.

Akce mateřské školy

29. června - 1. září 2024

Letní prázdniny (provoz bude upřesněn)

Tělocvična

Předškolní třídy začnou v říjnu navštěvovat jednou týdně tělocvičnu v ZŠ.