Předvelikonoční návštěva u našich sousedek babiček

Vloženo 20. 04. 2023, zhlédnuto 321x

Odpoledne na Šedivé úterý jsme se vypravily na návštěvu k našim sousedkám babičkám. Akce to byla dlouho dopředu plánovaná, a proto jsme se na ni mohly náležitě připravit!

Celý březen probíhala soutěž „O nejkrásnější velikonoční vejce“, kterými jsme našim sousedkám ozdobily plot. Babičky byly tak laskavé, že nám vytvořily odbornou porotu a naše umělecká díla ohodnotily. Neměly to vůbec jednoduché!

Naše společné odpoledne zahájila teta Iva, seznámila nás s výsledky soutěže a všem nám rozdala jako odměnu jarní obrázky. Pak jsme babičkám zazpívaly. Opravdu jsme se snažily a z potlesku jsme měly velikou radost. Některé písničky si dokonce babičky zazpívaly s námi. Po písničkách došlo i na koledu a babičky jsme omladily pomlázkou. Na závěr jsme babičkám předaly velikonoční dárky, které jsme pro ně v družině připravily, snědly připravené dobroty, dostaly ještě sladkosti na cestu a slíbily si, že určitě zase na návštěvu přijdeme.

Vždyť přece není nad to mít dobré sousedy!