Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Ředitelské volno 25. a 26. října

Ve dnech 25. 10. a 26. 10. 2021 jsou vyhlášené dny ředitelského volna na základě doporučení Krajské hygienické stanice v Plzni. Na ředitelské volno navazují podzimní prázdniny.

Děkujeme za pochopení!

Michala Jandíková


Třída plná pohody

Vloženo 23. 10. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová a 1. B

My v 1. B jsme už skutečnými školáky a snažíme se zodpovědně si plnit své školní povinnosti. Být školákem znamená však i rozvíjet důvěru, ohleduplnost, spolupráci, hovořit o problémech a řešit je, dokázat mezi sebou komunikovat. Vytvořit společně bezpečné prostředí pro všechny v naší třídě.

zobrazit celý článek

Všech pět pohromadě

Vloženo 13. 10. 2021, autor Mgr. Michala Jandíková

Naše škola je součástí projektu SUPREME MH „Monitoring a posilování duševního zdraví dětí a dospívajících“, jehož cílem je podpořit duševní zdraví a pohodu žáků ve věku 11-13 let. Projekt začne ve školním roce 2021/2022.

zobrazit celý článek

Noc v knihovně

Vloženo 04. 10. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová a děvčata a kluci ze 4. A

V pátek 24. 9. 2021 ožila knihovna ve Spáleném Poříčí veselým nočním dobrodružstvím. Třída 4. A si konečně splnila přání a prožila noc v knihovně mezi knížkami a s hodným knihovnickým duchem.

zobrazit celý článek

Čarodějná škola v MŠ

Vloženo 04. 10. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová a 1. B

Prvňáčci si pomalu zvykají na školu, na povinnosti i na jiný denní režim. Přestože si každý den ve třídě náramně užíváme, nepohrdli jsme pozváním navštívit divadelní představení v mateřské škole.

zobrazit celý článek

Nově otevřené prostory prvního stupně a školní družiny

Vloženo 22. 09. 2021, autor Mgr. Michala Jandíková

Kdo jste nestačil den otevřených dveří, můžete si prohlédnout malou galerii nových prostor školy. Tyto třídy slouží prvnímu stupni a také školní družině.

zobrazit celý článek

Zahájení školního roku v prvních třídách

Vloženo 06. 09. 2021, autor Mgr. Michala Jandíková

Školní rok začal letos ve středu 1.9.2021. Tento den byl opravdovým začátkem roku pro naše žáky a žákyně, kterých jsme letos přivítali v naší škole 290! Ale nejdůležitější byl tento den pro prvňáčky. Do prvních tříd nastoupilo 35 dětí, které se prvním zazvoněním na zvonek změnily v opravdové školáky pod vedením paní učitelky Lenky Karasové a Jaromíry Regentové.

zobrazit celý článek

Spolupráce s nakladatelstvím Fraus a sponzorský dar od firmy Kovo klima s.r.o.

Vloženo 06. 09. 2021, autor Mgr. Michala Jandíková

Na konci srpna jsme měli ve škole další vzácnou návštěvu. Do školy přijel pan Jiří Fraus se svým týmem nakladatelství Fraus a pan Jaroslav Holub z firmy Kovo klima s.r.o. Společně předali škole sponzorský dar na nákup pracovních sešitů pro druhý stupeň.

zobrazit celý článek

Úspěch našich žáků a žákyň

Vloženo 06. 09. 2021, autor Mgr. Michala Jandíková

V průběhu školního roku 2020/2021 jsme se snažili motivovat nadané žáky a žákyně k účasti v různých soutěžích a olympiádách. Situace však byla výrazně ovlivněna pandemií covidu a řada aktivit se neorganizovala. Nejvíce byly omezeny sportovní soutěže, kde se obvykle potkávají žáci z různých škol napříč Plzeňským krajem.

zobrazit celý článek

Stránka:
(1)

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign