Stonožka

Milion kroků pro Stonožku!

Vloženo 23. 04. 2021, autor Mgr. Michala Jandíková, zhlédnuto 2005x

Dlouho jsme přemýšleli, jak pokračovat ve stonožkových aktivitách, když není možné pořádat tradiční stánky s prodejem výrobků žáků a žákyň. Proto jsme se přidali k výzvě Milion kroků pro Stonožku.

Tuto akci rozběhla stonožková škola ZŠ Na Výsluní z Uherského Brodu. My jsme si mírně pozměnili pravidla, aby vyhovovala našim podmínkám. Cíle však zůstávají stejné.

1. Rozhýbat naše žáky a žákyně, kteří sedí většinu času v „online“ škole.
  2. Pomoci Stonožce, hnutí na vlastních nohou

A jak to bude probíhat? Žáci a žákyně budou odevzdávat „nachozené“ stonožkové kilometry do virtuální učebny. Učitelé tělocviku budou kontrolovat, kolik se nachodilo a naběhalo. Finančně akci podpořilo město Spálené Poříčí, za to moc děkujeme! A třída, která bude nejaktivnější, přispěje nejvíce stonožkovému fondu. Za každý kilometr dostaneme 2 Kč. :)

Kolik tedy nachodíme? Která třída zvítězí? A kdo z naší školy je nejlepší chodec nebo běžec?

Na tyto otázky budeme znát odpovědi za tři týdny. Soutěží se od 19. 4. do 9. 5. 2021.

Tak nám držte palce!

Michala Jandíková