Pěkné prázdniny!

Vloženo 29. 06. 2010, autor Mgr. Jiří Šeffl

Přeji všem žákům a žákyním krásné a slunečné prázdniny, které budou plné zajímavých zážitků! Totéž přeji kolegyním a kolegům z pedagogického sboru, ale i provozním zaměstnancům! Letošní školní rok byl pro nás zvláště zajímavý tím, že jsme učili v nových prostorách, měli jsme možnost používat nové pomůcky. Ještě jednou děkujeme vedení města Spálené Poříčí a zvláště panu starostovi Ing. Pavlu Čížkovi za zrekonstruovanou školu!

Mgr. Jiří Šeffl
ředitel ZŠ a MŠ Spálené Poříčí