Loučení s "deváťáky"

Vloženo 07. 07. 2011, autor Mgr. Jiří Šeffl

Ve čtvrtek 30. 6. 2011 skončil školní rok 2010/2011 a děti odešly na prázdniny. Doufejme, že budou slunečné a plné krásných zážitků.

Slavnostně jsme se také rozloučili s našimi "deváťáky". Rozdání vysvědčení proběhlo v obřadní síni zámku. Od paní učitelky Mgr. M. Kubátové dostali žáci vysvědčení, od pana ředitele Mgr. J. Šeffla pamětní list a od pana starosty Ing. P. Čížka květinu. Na závěr pan starosta popřál všem žákům a žákyním hodně studijních i osobních úspěchů. Za perfektní organizaci musím také poděkovat paní matrikářce M. Sedláčkové.

Naši "deváťáci" určitě budou třídou, na kterou budeme rádi vzpomínat. Zúčastnili se spousty soutěží, organizovali Stonožkové týdny, velkého úspěchu dosáhli v soutěži Rubikon a jejich rocková kapela pod vedením pana učitele Mgr. R. Škaly byla ozdobou každé akce.

Všichni jim přejeme hodně úspěchů na středních školách, v osobním životě a hezké prázdniny!

Mgr. Jiří Šeffl
ředitel ZŠ a MŠ Spálené Poříčí