30. „Stonožkový týden“

Vloženo 30. 11. 2015, autor Mgr. Miloslava Kubátová

V uplynulých dnech 25. – 27. listopadu uspořádala naše škola jubilejní 30. „Stonožkový týden“. Žáci vystavovali své výrobky a obrázky zaměřené hlavně na blížící se vánoční svátky. Tentokrát jsme získali pro své méně šťastné kamarády ještě vyšší částku než na jaře. Pořádající třída 9.A se může pochlubit sumou 19 404,- Kč. Celkem za celý rok 2015 pomůžeme částkou 37 354,- Kč! Tím jsme ale také překročili hranici čtyř set tisíc korun – přesně 400 134,- Kč.

Naši snahu přijela podpořit i paní Běla Gran Jensen, prezidentka hnutí Na vlastních nohou, pro které se užívá logo stonožky. Velmi ocenila přístup dětí a veřejnosti k této školní akci. Bez trvalého zájmu žáků, rodičů, prarodičů a obětavých obyvatel Spálenopoříčska by se tato činnost nikdy nesetkala s tak velkým ohlasem. Děkujeme!

Mgr. Miloslava Kubátová