Divadlo Příbram

Vloženo 27. 02. 2016, autor Třída 6.A

Ve středu 10. 2. 2016 jsme my žáci 6. A spolu s třídou 5. A a 5. B vyrazili do Divadla Příbram na sci – fi hru Tajemný hrad v Karpatech. Cesta autobusem byla velmi příjemná a rychlá, ani jsme netušili, že je Příbram tak blízko. Potom jsme si divadlo pozorně prohlédli i z venku, abychom měli doma co vyprávět. A pak už byla na řadě divadelní hra. Odložili jsme si ve vrátnici, a kdo měl chuť se ještě v divadelním bufetu posilnil před začátkem vystoupení. Poté se k nám snesla romantická italská hudba a naproti nám spal v krásné kostkované kombinéze hrabě. Během hry jsme viděli starostu, který měl tři ruce, také jsme neuvěřitelně koukali na siamská dvojčata, která byla začarovaná a měla pouze tři nohy a tři ruce. Nejkrásnější postavou celé hry byl sluha hraběte, hrál svoji roli dokonale. Představení trvalo přibližně 70 minut. Poté jsme se vrátili zpět do školy a dali si výborný oběd. Výlet jsme si moc užili a děkujeme hercům z příbramského divadla za nádherný kulturní zážitek.

Třída 6. A.