Stonožkový týden

Vloženo 23. 12. 2016, autor Mgr. Eva Gabrielová a žáci a žákyně 9.A

Ve dnech 14. – 16. 12. 2016 se uskutečnil na naší škole Stonožkový týden. Žáci vyrobili a vystavovali své výrobky především s vánoční tématikou. Organizaci a výběr peněz měli na starost žáci deváté třídy. Ujali se tohoto úkolu výborně. Na náměstí vystoupil také školní sbor pod vedením pana učitele Mgr. Romana Škaly a paní učitelka Mgr. Eliška Švecová připravila informace a výtvarné práce, které se týkaly Crohnovy nemoci u dětí, na výzkum této nemoci půjde část vybraných peněz.

Za tyto dny se vybralo 16 905,- Kč! Za všechny stonožkové akce jsme již vybrali 433 678,- Kč.

Děkujeme všem za pomoc při organizaci této akce.

Mgr. Eva Gabrielová

Jsme rádi, že můžeme pomáhat s přípravou Stonožky a vybíráním peněz na dobrou věc. Všechny nás bavila výroba svícnů, obrázků, andílků... a také prodej.

žáci a žákyně 9.A