Zápis do první třídy

Vloženo 19. 04. 2017, autor Mgr. Miloslava Nováková

V pátek 7. dubna 2017 proběhl na naší škole zápis budoucích prvňáčků pro školní rok 2017/2018. Přesun termínů zápisů do prvních tříd je dán poslední novelou školského zákona.

Předškoláci přišli doprovázeni svými rodiči. Ve škole je čekalo příjemné prostředí a paní učitelky. Během zápisu děti plnily řadu úkolů - počítání, poznávání geometrických tvarů, barev a prověření pravolevé orientace. Kromě toho děti recitovaly a zpívaly písničky.

V upomínku na tento den si pak všechny děti odnesly drobné dárky a upomínkové předměty. K zápisu přišlo 44 předškoláků, několik rodičů využilo možnosti odkladu školní docházky.

Děkujeme všem rodičům, kteří nechali zapsat budoucí prvňáčky do naší školy a zároveň si Vás dovolujeme pozvat na první společnou schůzku, která se uskuteční ve středu 14. 6. 2017 od 16 hodin ve třídě 2.A.

Mgr. Miloslava Nováková