Pracovní činnosti v 9.A

Vloženo 05. 06. 2017, autor Mgr. Eliška Švecová a dívky z 9.A

Poslední dva pondělky jsme se s děvčaty z 9.A věnovaly při Pracovních činnostech přípravě studených předkrmů. A to zejména zeleninových / ovocných salátů a tzv. jednohubek neboli chuťovek. Musím říci, že děvčata se svědomitě připravila a donesla si plno zajímavých ingrediencí. Vznikaly chuťově výborné věci a i krásně vypadající. Však pohleďte níže do fotogalerie. Určitě se vám budou sbíhat sliny, tak jako nám při hodinách.

Mgr. Eliška Švecová a dívky z 9. A.