Veselé podzimní tvoření

Vloženo 07. 11. 2017, autor Mgr. Lenka Karasová, tř. učitelka 2.B

V pátek, 3. listopadu, se konalo oblíbené „Veselé podzimní tvoření.“ Sešli jsme se opravdu v hojném počtu (účast byla vyšší než v loňském roce), s dobrou náladou a chutí vytvořit hezké výrobky. Mile nás potěšili naši prvňáčci, kteří všem ukázali, jak jsou šikovní a rádi pracují s přírodním materiálem.

Se zazvoněním jsme naše tvoření zahájili a děti ihned zapojili vlastní fantazii k vytvoření originálních výrobků. Ve třídě byl ruch jako ve včelím úle a skutečně byla radost vidět děti při práci.

Musím zmínit i účast ostatních pedagogů, Mgr. Bočanové, Regentové, Blovské, Noskové, Honsové, i paní asistentky Čížkové, bez jejichž pomoci bychom vše těžko zvládli.

Hotové výrobky jsme opět vystavili na chodbě u hlavního vchodu a jsem si jistá, že nám určitě pár dní budou dělat radost a vykouzlí úsměv na tváři.

Mgr. Lenka Karasová, tř. učitelka 2.B