Německé dobrodružství

Vloženo 01. 06. 2018, autor Rozálie Křivánková, Tomáš Vohnout 8. A/author> <owner>seffl</owner> <lastchange>15278

Dne 24. 5. 2018 jsme se vydali do německého Dingolfingu na exkurzi do BMW. Jak je to i v nadpisu, bylo to veliké dobrodružství. Z Rokycan jsme vyjeli v 5:45 ráno. Někteří z nás hned po výjezdu usnuli, jiní se kochali krásou krajiny, která se rozzářila v paprscích slunce. Za chvíli jsme byli v Německu. Všichni byli zvědaví, co nás čeká.

V Dingolfingu nám pustili krátký film. Samozřejmě v němčině. Po filmu jsme čekali, až druhá skupina odejde z místnosti. Všichni jsme si museli obléknout vesty s brýlemi. Chodili jsme po lávkách a z výšky jsme viděli roboty, jak sestavují auta. Byli jsme nadšení, jelikož jsme viděli celou výrobu aut. Po exkurzi jsme měli možnost zakoupit si suvenýry.

Než jsme vyjeli do ČR, udělali jsme si společnou fotografii. Při cestě domů jsme se bavili s ostatními účastníky zájezdu, společně jsme hráli hry a těšili se po náročném dni do postele.

Rozálie Křivánková, Tomáš Vohnout 8. A