Aktuality 2021/2022

Celorepublikový turnaj základních škol v golfu

Vloženo 19. 02. 2022, autor ZŠ Spálené Poříčí, zhlédnuto 755x

V listopadu 2021 proběhl v celé republice turnaj v indoor golfových dovednostech pořádaný Českou golfovou federací. Soutěžilo se distančně, tzn. dle přesných pokynů plnili hráči a hráčky úkoly spočívající v zasažení terčů na různé vzdálenosti. Své výsledky zaznamenali do scorekarty a odeslali na centrálu k vyhodnocení.

Soutěže se zúčastnil i kroužek golfu pořádaný Golf Clubem Hořehledy ve spolupráci se ZŠ Spálené Poříčí. A výsledek našich dětí byl fenomenální – družstvo ve složení Natálka Krýdová, Kája Kutáková, Julie Frisch, Robin Tolar, Vanessa Karasová a Roman Běnas obsadilo v celostátní konkurenci fantastické 2. místo! Natálka Krýdová pak obsadila stejnou příčku i v soutěži jednotlivců!

Dětem moc děkujeme za vzornou reprezentaci klubu i školy a máte-li zájem rozšířit řady našeho kroužku a soutěžit o krásné poháry a užít si kopec srandy, jste kdykoli vítáni – stačí se ozvat Martinu Kopčákovi na 775 012 892.