Aktuality 2022/2023

První školní den

Vloženo 14. 09. 2022, autor Mgr. Michala Jandíková, zhlédnuto 947x

1. 9. 2022 byl prvním školním dnem pro 38 našich nových žáčků a žákyň. Proto jsme v tomto školním roce opět otevřeli dvě třídy.

V 1.A se na děti těšila paní učitelka Alena Nosková, která má učebnu v prvním patře hlavní budovy školy. 1.B má nově zřízenou učebnu v prostorách zámku. Tam prvňáčky očekávala paní učitelka Jana Pouchová, nová posila našeho pedagogického sboru.

Byli jsme rádi, že děti v lavicích přišli přivítat také zástupci města pan starosta Jindřich Jindřich a pan místostarosta Pavel Čížek. Nechyběli samozřejmě rodiče a prarodiče, kteří přišli své děti podpořit v jejich velký den.

Všichni přejeme dětem, ať se jim ve škole líbí, učení se jim daří a najdou si zde dobré kamarády!

Michala Jandíková