Aktuality 2022/2023

Recyklohraní v 1. A aneb Láhve a my

Vloženo 21. 10. 2022, autor Alena Nosková, zhlédnuto 624x

Dovolte nám se s vámi podělit o zkušenost z plnění úkolu nového Recyklohraní. My, žáci první třídy, jsme se pustili do sběru prázdných PET láhví. Chtěli jsme zjistit, zda má či nemá cenu hmoždit se s jejich sešlapáváním.

Velmi pilnými sběrači byli (podle abecedy) Josef Rochovský, Tomáš Skála, Sylvie Vejskalová a Viliam Ziegler. Byli jsme rádi za každou láhev, proto děkujeme i všem školním dárcům, zejména spolužákům z druhého stupně. Ti nám také pomohli se sešlapáním.

Obsah tří pytlů, které nám laskavě věnovali na radnici, jsme po náležitém zmačkání dokázali vtěsnat do pytle jediného. Tím jsme splnili úkol, potvrdili jsme, že sešlapávání funguje, a hlavně jsme při tom zažili chvilku zábavy a legrace.

Za třídu 1. A
Alena Nosková