Aktuality 2022/2023

Zprávy z družiny

Vloženo 04. 11. 2022, autor Luďka Frisch, zhlédnuto 638x

Podzim v naší „družce“ - jak to vidí naši družinoví zpravodajové

Líbí se mi, jak vyrábíme, chodíme ven, venku soutěžíme, lepíme si banány, cestujeme po Evropě a listujeme v atlase, máme vystavené fotky. Taky se mi líbila historická stopovačka po Poříčí. Baví mě zamykat a odemykat šatnu a jak jsme sbírali žaludy. Taky si hodně povídáme.
Kiki, Sandra, Kryštof, Jára, Táda

Líbí se mi, že se jmenujeme „Opičky“ a soutěžíme o banány. Nejvíc mě baví vyrábění a stopovačka. Hodně tvoříme a děláme různé výrobky. Povídáme si o různých slavných dnech, třeba o Dni mandal. Baví mě, že hodně sportujeme, mám tu hodně kamarádů a je to tu super!
Andělka, Emi, Eli F., Dáša, Adri, Alex

Nejvíc mě bavilo, když jsme si povídali o Evropě a pak jsme kreslili vlajky. Obrázky jsme si pak vystavili. Rád vyrábím a maluju. Líbí se mi „opice a banány“. Je to tady fajn, v družce se mi hodně líbí. Mám tu hodně kamarádů, ale někdy některé děti hodně křičí. Ráda chodím na procházky. Jo a taky se mi líbilo, jak jsme byli v Ekocentru.
Liduška, Terezka, Bětka, Eli C., Kryštof, Frantík

Nejradši vyrábím a hraju si na koberci, třeba s vláčkama. Bavilo mě kreslit vlajky. Nejvíc se mi líbil Den kuchařů, líbí se mi opice a banány a rád si stavím ze stavebnicí. Nelíbí se mi zlobení a křik. Hrozně mě baví vyrábět.
Vojta B., Kristýnka, Radek, Vlastík, Tom, Alenka, Toník