Aktuality 2023/2024

Naše první pololetí ve 3. B

Vloženo 05. 02. 2024, autor Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 280x

Čas letí jako bláznivý a my, školáci, vstupujeme do druhého pololetí. Společně jsme prožili zajímavých pět měsíců. Pět měsíců s náročnějšími, ale i lehkými aktivitami, novými hrami a činnostmi. Naučili jsme se mnoho nového.

V září jsme se snažili být laskavými a zjistili jsme tak význam pojmu laskavost. Vyhlásili jsme ČTENÁŘSKOU VÝZVU a od té doby se náš strom čtenářů začal plnit přečtenými knížkami. Přišli jsme na to, že číst vůbec není nuda. Je to skvělá zábava, která nás přenese do fantazijních světů, ve kterých můžeme snít. V září jsme se dokonce učili v zámecké zahradě. No nedivte se. Při krásném počasí nám šlo učení úplně samo. A pak ta radost z našich objevů!

Moc rádi navštěvujeme naši knihovnu. Vždy máme připravený program, který nás hodně baví. Čteme, vyplňujeme, vedeme rozhovory. Paní učitelka klade velký důraz na to, abychom měli vlastní názor a uměli si ho obhájit. Myslíme si, že se neustále zdokonalujeme.

Na podzim jsme začali s plaveckým výcvikem a všichni jsme byli úspěšní. Hlavně tím, že jsme se zúčastnili.

V adventním čase jsme si vyzdobili zámeckou třídu, nastrojili jsme stromeček a uskutečnili jsme vánoční besídku pro rodiče. Byla to báječná událost. Stejně tak se nám povedl PYŽAMOVÝ DEN, který se nesl ve vánočním duchu.

A pak už přišly Vánoce. Pro naši třídu snad nejkrásnější svátky v roce. V lednu skončilo první pololetí a my s napětím očekáváme, jaké události na nás čekají v tom druhém. Tak s chutí do toho!

Mgr. Lenka Karasová, třídní učitelka a děvčata a chlapci ze 3. B.

Přiložené soubory ke stažení:

0920997b8bd71230-photo.png (2 259,2 kB)